Pension Prack wordt gerund door de Familie Leiter en is een leuk pension in het centrum van Riscone (Reischach). In het centrum bevinden zich een paar bars, winkels en restaurants. De skilift Kronplatz ligt op ca. 900 meter afstand. Het pension beschikt over een eigen shuttle-service waarmee je na het skiën kan worden opgehaald.
Het pension biedt verschillende faciliteiten, zoals een receptie, tv-kamer, gratis Wi-Fi in algemene ruimtes, restaurant, tafeltennistafel en skiberging. Je kunt gratis parkeren voor het pension of tegen betaling in de garage. Voor de kinderen is er een speelkamer. Wanneer je wilt ontspannen, kun je terecht in wellness met sauna, infraroodcabine en (tegen betaling) solarium.
De kamers (20m2) in Pension Prack hebben een comfortabele inrichting. Er is een telefoon, satelliet-tv, kluis en balkon aanwezig. De badkamer beschikt over een bad en/of douche, toilet en föhn. Summit Travel biedt je de 2/3/4-persoonskamer aan.
Het verblijf is op basis van halfpension. 's Ochtends begin je de dag goed met een ontbijtbuffet. 's Avonds kun je aanschuiven voor het heerlijke 3-gangendiner naar keuze en een saladebuffet.Prijzen en Boeken
Riscone
Riscone, of Reischach, ligt op een hoogte van 965 meter in Italië. Riscone maakt deel uit van het skigebied Kronplatz en staat bekend als een sportieve wintersportbestemming. Dit skidorp is de hoofdtoegang tot het skigebied en gedurende het seizoen vind je hier dan ook de meeste bedrijvigheid. Riscone is een levendige bestemming met veel faciliteiten.
Met 12 losse skigebieden, 1200 kilometer aan perfect geprepareerde piste en slechts 1 skipas is Dolomiti Superski het grootste skigebied van Europa. Dit gebied ligt verspreid over het kolossale Dolomieten gebergte, dat zich kenmerkt als prachtig berglandschap met puntige bergen, steile bergwanden en vriendelijke Italiaanse dorpjes. De Dolomieten staan tevens als natuurerfgoed op de UNESCO werelderfgoedlijst en van over de hele wereld dromen wintersporters van een reis naar dit indrukwekkende gebied.
VLIEGTUIG + TRANSFER Summit Travel kan een vliegticket, eventueel met aansluitende transfer naar je accommodatie voor je boeken. De prijs van het vliegticket bedraagt het op dat moment geldende internettarief van de luchtvaartmaatschappij, verhoogd met een toeslag voor administratiekosten van € 20 per persoon. In sommige gevallen kunnen wij voordeligere tarieven aanbieden. Transferprijzen (vliegveld-accommodatie en v.v.) zijn afhankelijk van de groepsgrootte en zijn daarom op aanvraag.
Summit Travel biedt u in samenwerking met Europeesche Verzekeringen een reis- en een annuleringsverzekering aan.
1. Reisverzekering De reisverzekering die wij u aanbevelen heeft een Comfortdekking binnen Europa inclusief - personenhulp - bagage - geneeskundige kosten - ongevallen - skiën en snowboarden De premie hiervoor bedraagt € 2,92 per persoon per dag.
U kunt deze verzekering naar wens verder uitbreiden, klikt u hier voor een overzicht van alle mogelijkheden.
2. Annuleringsverzekering De annuleringsverzekering dient binnen een week na boeking te zijn afgesloten anders gelden gewijzigde polisvoorwaarden.
De annuleringsverzekering vergoedt de annuleringskosten in het geval dat de reis niet kan doorgaan of, in het geval van een onderbroken vakantie, de niet genoten reisdagen. De premie, inclusief assurantiebelasting, bedraagt 6,65% van de totale reissom.
U kunt deze verzekering naar wens verder uitbreiden, klikt u hier voor een overzicht van alle mogelijkheden.
Poliskosten Per polis wordt een bedrag van € 3,50 in rekening gebracht. Dit bedrag wordt u slechts eenmaal in rekening gebracht als u een reis- en annuleringsverzekering tegelijkertijd afsluit.