ANVRSGRSGRZWaarborgfonds
3430 reviews geven ons een
4,8 van 5

Aparthotel Lieblingsplatz’l Gastein

Fraai 4-sterren appartementen complex in Bad Hofgastein met Wellness.
vanaf
449
p.p.
incl. skipas
 
  • 1700m tot centrum
  • 1700m tot skilift
  • 1700m tot piste
  • logies
Tot 6 weken voor vertrek gratis annuleren  
  • Informatie
  • Beschikbaarheid

Wintersport in Aparthotel Lieblingsplatz’l Gastein

Aparthotel Lieblingsplatz’l Gastein (4 sterren) heeft een rustige ligging aan de rand van het sfeervolle Bad Hofgastein. Het centrum en de Schlossalmbahn skilift liggen op zo'n 1,7 kilometer afstand. De skibus stopt direct voor de deur van dit appartementen-complex, wel zo fijn!

Het moderne complex biedt enkele algemene faciliteiten zoals een lobby met receptie, een Stube voor een drankje en een snack, lift, een opbergruimte voor je ski/board inclusief schoenendroger en gratis Wi-Fi. Je kunt je auto kwijt in de parkeergarage, tegen betaling (maar wel gratis voor de gasten van het Deluxe appartement). Je kan ook gratis onoverdekt parkeren.

Er is een fijne wellnessruimte met onder andere een sauna, stoombad, infrarood en een rustruimte. Tevens heb je als gast van deze accommodaties gratis entree tot het bekende Alpentherme Gastein, een zeer riante wellness/kuuroord van maar liefst 36.000m2, gelegen op ca 1 km afstand. Dit kuuroord heeft een zwembad (met glijbaan), diverse sauna’s, stoombaden, bubbelbaden en nog veel meer!  

De 12 luxe appartementen zijn comfortabel ingericht en beschikken over o.a. een flatscreen TV, radio, gratis Wifi, kluisje, zithoek, eethoek en een balkon. De keukens zijn volledig ingericht met o.a. vaatwasser, koelkast, vrieskast, fornuis, oven, magnetron, waterkoker en een koffie-apparaat. De badkamers zijn uitgerust met een regendouche, toilet en föhn. In de slaapkamers staan 2-persoons bedden. Het hieronder genoemde Deluxe appartement heeft een eigen sauna!

Summit Travel biedt deze types aan:

  • 2-kmr (max 2 pers) appart. (31 m²), 1 slaapkamer, 1 badkamer
  • 2-kmr (max 2 pers) appart. Deluxe (49 m²), 1 slaapkamer, 1 badkamer (+ SAUNA)
  • 3-kmr (max 4 pers) appart. (52 m²), 2 slaapkamers, 1 badkamer

Je verblijft in Aparthotel Lieblingsplatz’l Gastein op basis van Logies. Ter plekke is het ontbijt of een broodjesservice optioneel bij te boeken.




Prijzen en Boeken

Bel ons op 010 279 96 32

Summit Travel B.V.

Oostplein 420
3061 CH Rotterdam

Nieuwsbrief

© 2003-2025 Summit Travel
ANVRSGRSGRZWaarborgfonds
  • Privacy Policy
  • Disclaimer