Nieuwsbrief   


< Naar zoekresultaten < Vorige | 6 van 11 | > Volgende

Opgegeven zoekcriteria: 
Land: Frankrijk (wis)
Skigebied: Les Portes du Soleil (wis)
Dorp: Morzine (wis)

 

Chalet Rose et Chardon

(Morzine - Les Portes du Soleil - Frankrijk)



Wintersport in Chalet Rose et Chardon

Maximaal 6 personen, 2 slaapkamers, 3 badkamers (80m2)

Dit prachtige, nieuwe chalet (2 onder 1 kap) ligt op 2 km van het centrum van Morzine (op de weg van Morzine naar Avoriaz) en op 700 m van de skibushalte. Het heeft een zonnige ligging en vanuit het chalet heeft u een mooi uitzicht over het dal. Het chalet (80m2) is geschikt voor maximaal 6 personen.

Wintersport - Ski - Chalet Rose et Chardon - Morzine - Les Portes du Soleil - FrankrijkHet chalet is fraai ingericht en beschikt over een garage, woonkamer met bedbank en tv, 2 slaapkamers (geen stapelbedden), mezzanine met 2 bedbanken voor kinderen, 3 badkamers, 3 toiletten, balkon met jacuzzi(!) en een compleet ingerichte keuken met o.a. oven, magnetron, vaatwasser en koelkast met vriezer. U verblijft in dit chalet op basis van Logies.

Let wel: dit chalet is zeer in trek en u moet snel zijn om hier voor in aanmerking te komen. De eigenaar van dit chalet bezit echter nog meer chalets (tot soms wel 16 personen) in en rondom Morzine. Informeert u bij Summit Travel naar de mogelijkheden!
 

Foto's van Chalet Rose et Chardon

Wintersport - Ski - Chalet Rose et Chardon - Morzine - Les Portes du Soleil - Frankrijk afb1    Wintersport - Ski - Chalet Rose et Chardon - Morzine - Les Portes du Soleil - Frankrijk afb2

Wintersport - Ski - Chalet Rose et Chardon - Morzine - Les Portes du Soleil - Frankrijk afb3    Wintersport - Ski - Chalet Rose et Chardon - Morzine - Les Portes du Soleil - Frankrijk afb4

Morzine

Morzine is een befaamd Savoyaards wintersportdorp in de Franse Alpen, op 1,5 uur rijden van Genève (bestemming van onder meer EasyJet). Het heeft de oorspronkelijkheid absoluut niet verloren en onderscheidt zich met zijn charme. Morzine - Les Portes du Soleil - Frankrijk

Met de vele winkels, restaurants, bars en disco's is het een gezellige plaats waarmee de après-ski hier minstens zo gezellig is als in menig dorp in Oostenrijk! Er zijn ook talloze mogelijkheden om u naast het skiën en snowboarden sportief te vermaken: er is een bobsleebaan, u kunt rodelen, parapenten en er is zelfs een ijsbaan. Van verveling zal hier geen sprake zijn!

Vanuit Morzine centrum komt u snel in het skigebied van Les Portes du Soleil (650 km piste!), met aan de ene kant Super Morzine (richting Zwitserland, Châtel, Avoriaz) of aan de andere kant de Pleney lift (richting het Morzine/Les Gets gebied). U kunt ook de skibus of auto nemen naar de Télépherique van les Prodains zodat u heel snel in Avoriaz bent, of de lift van Ardent die u sneller richting het Châtel-Linga gebied brengt. Uw skipas is geschikt voor het hele gebied!

Les Portes du Soleil

Frankrijk alleen maar ongezellige hoogbouw?!? Een algemeen misverstand! Dat bewijst het skigebied Les Portes du Soleil. Een geweldig skigebied dat zich laat kenmerken door een enorme gevarieerdheid aan dorpjes en pistes. Liggend tussen het Meer van Genève en de Mont Blanc telt dit gebied 12 skidorpen, waarvan 8 in Frankrijk en 4 in Zwitserland. Een absoluut prachtig en uniek skigebied! Met slechts één skipas een grensoverschrijdend gebied van 650 km piste te lijf gaan, inclusief de befaamde donkerzwarte afdaling "De Muur" in Avoriaz.

Summit Travel heeft meerdere accommodaties in 3 Franse dorpjes: variërend van het authentieke en karakteristieke Châtel, tot het gezellige, iets drukkere maar net zo oorspronkelijke Morzine, tot aan het geheel in eigen moderne stijl gebouwde, bruisende Avoriaz boven op de berg. Voor elk wat wils dus!

Enkele Portes du Soleil feiten op een rijtje:

  • Hoogte: 1000-2466m. Ruime hoeveelheid sneeuwkanonnen
  • Skipas: geldig in hele gebied of deelgebied, geen foto
  • Pistes: 650 km: 310 km Blauw, 270 km Rood, 70 km Zwart
  • Prima voor beginners, uitdagend voor gevorderden
  • Snowboard: snowboardpistes, boardercross en halfpipes
  • Langlaufen: bij elkaar meer dan 180 km aan loipes
  • Liften: 212 met 81 stoeltjes, 117 sleep, 14 cabines/gondels
  • Overige wintersporten: o.a. parapenten, rodelen, snow-shoe walking
> SKIPASUITBREIDINGEN
> MATERIAALHUUR
> SKI- EN SNOWBOARDLESSEN
> VERVOER
> VERZEKERINGEN


SKIPASUITBREIDINGEN (naar boven)

Prijzen per persoon 2011/2012:

Uitbreiding skipas Portes du Soleil volw.

7 dagen 8 dagen
17/12 - 23/12 € 25 € 47
24/12 - 30/03 € 23 € 44
31/03 - 20/04 € 20 € 39

 

Korting 6-daagse skipas
Portes du Soleil:

geen pas,
0 t/m 4 jr

5 t/m 15 jr

16 t/m 19 jr,
vanaf 64 jr

17/12 - 23/12 € 185 € 48 € 19
24/12 - 30/03 € 175 € 46 € 19
31/03 - 20/04 € 155 € 42 € 17

MATERIAALHUUR (naar boven)

Voor uw wintersportreis stelt Summit Travel u in de gelegenheid om uw materiaal via ons te huren. Wij adviseren u dit van tevoren bij ons te regelen omdat u dan altijd (!) goedkoper uit bent. De kortingen lopen op van 10% tot soms wel 50% t.o.v. de lokale prijzen! In Frankrijk werken we samen met Sport 2000. Voor seizoen 2011/12 gelden de volgende prijzen voor 6/7 dagen: 

Prijzen in € Complete set Geen schoenen
Ski BLAUW 75 59
Ski / Snowboard ROOD 95 79
Ski / Snowboard ZWART 109 89
Ski ROOD KIND (7 t/m 12 jaar) 49 39
Ski / Snowboard ZWART KIND (7 t/m 12 jaar) 65 55
Ski BABY (t/m 6 jaar) 39 33
HELM (t/m 12 jaar) 15  

- Ski Blauw, Snowboard Rood, Ski kind Rood, Snowboard kind Zwart: comfortabel materiaal om snel progressie te boeken
- Ski Rood, Snowboard Zwart, Ski kind Zwart: uitstekend materiaal voor de ervaren skiër
- Ski Zwart: professioneel materiaal voor de veeleisende skiër

Veranderen van categorie is ter plaatse nog mogelijk tegen bijbetaling, onder voorbehoud van beschikbaarheid.

Let wel: dit zijn prijzen voor de huur van 6 of 7 dagen. Verlenging en kortere periodes zijn mogelijk. Verder wordt u altijd in de gelegenheid gesteld om uw gehuurde ski's of snowboards kosteloos om te ruilen tijdens uw vakantie indien nodig. Voor informatie met betrekking tot tarieven voor langlauf-ski's, bigfoots, sneeuwschoenen, ski-boards, etc. kunt u bij Summit Travel terecht. Summit Travel kan niet aansprakelijk worden gesteld voor artikelen en diensten die in het buitenland worden geleverd.
Advies: sluit ter plekke bij de verhuurder een verzekering voor diefstal en beschadiging af!


SKI- EN SNOWBOARDLESSEN (naar boven)

Prijzen per persoon 2011/2012:

Volwassenen

ski/snowboard 6 halve dagen € 128
  ski 6 hele dagen € 176
Kinderen 4 t/m 14 jr ski 6 halve dagen € 118
  ski 6 hele dagen € 168
Kinderen 8 t/m 14 jr snowboard 6 halve dagen € 164

Bij boeking dient het aantal jaren ski-/snowboardervaring te worden doorgegeven.

NB: Voor de weken van 14-21 januari en 24-31 maart gelden speciale tarieven voor de groepslessen van 6 halve dagen. Informeert u bij ons naar deze aanbieding!


VERVOER (naar boven)

BUS
Niet mogelijk

TREIN
Niet mogelijk

VLIEGTUIG
Summit Travel kan voor u een vliegticket, eventueel met aansluitende transfer naar uw accommodatie, boeken.

De prijs van het vliegticket bedraagt het op dat moment geldende internettarief van de luchtvaartmaatschappij, verhoogd met een toeslag voor administratiekosten van 20 euro per persoon.

Transferprijzen (vliegveld-accommodatie en v.v.) zijn afhankelijk van de groepsgrootte. Indicatie: taxi vanaf 110 euro p.p. / bus vanaf 60 euro p.p. retour bij een groepsgrootte van 4 personen.


VERZEKERINGEN (naar boven)

Summit Travel biedt u in samenwerking met Europeesche Verzekeringen een reis- en een annuleringsverzekering aan. Voor alle verzekeringen gelden de polisvoorwaarden van de Europeesche die wij u op verzoek kunnen toesturen.

De reisverzekering die wij u aanbevelen heeft een basisdekking binnen Europa inclusief geneeskundige kosten, bagage (max. € 3.000), ongevallen- en wintersportdekking. De premie hiervoor bedraagt € 2,60 per persoon per dag. Eventuele uitbreidingsmogelijkheden op deze reisverzekering:
- Extra sportuitrusting (max. € 2.500), premie € 0,50 p.p.p.d.
- Topdekking (bijv. bagage max. € 5.000), premie € 0,50 p.p.p.d.
- Hulp en huur vervoermiddel, € 14,50 per polis.
Klikt u hier voor de gedetailleerde polisvoorwaarden.

Een annuleringsverzekering dient binnen een week na boeking te zijn afgesloten, daarna is dit alleen nog mogelijk onder gewijzigde polisvoorwaarden. De annuleringsverzekering vergoedt de annuleringskosten in het geval dat de reis niet kan doorgaan of, in het geval van een onderbroken vakantie, de niet genoten reisdagen. De premie bedraagt 5,5% van de totale reissom. Bij een garantie-annuleringsverzekering wordt de gehele vakantie vergoed in het geval van voortijdige terugkeer. De premie bedraagt 6% van de totale reissom. Er is 9,7% assurantiebelasting verschuldigd over de premie. 
Klikt u hier voor de gedetailleerde polisvoorwaarden.

Per polis wordt een bedrag van € 3,50 in rekening gebracht. Dit bedrag wordt u slechts eenmaal in rekening gebracht als u een reis- en annuleringsverzekering tegelijkertijd afsluit.

Indien u liever het hele jaar door verzekerd wilt zijn bieden wij u de doorlopende reis- en/of annuleringsverzekering van de Europeesche aan. We sturen u graag een vrijblijvende offerte toe o.b.v. uw gezinssamenstelling en uitbreidingswensen. 

Chalet Rose et Chardon reserveren?
Klik op de betreffende prijs!
   [dec]   [jan]   [feb]   [mrt]   [apr]


groen = beschikbaar (onder voorbehoud)
rood = niet beschikbaar
blauw = op aanvraag (informeert u vrijblijvend bij ons)
Prijs in euro's p.p. per week, onder voorbehoud van typfouten en wijzigingen.

INCLUSIEF
  • 7 nachten logies
  • 6-daagse skipas Portes du Soleil (650 km piste)
  • op basis van eigen vervoer
  • EXCLUSIEF
  • reserveringskosten: 15 euro per boeking
  • bijdrage Calamiteitenfonds: 2,50 euro per 9 deelnemers
  • toeristenbelasting: (ter plekke) ca. 1,20 euro p.p. per nacht (vanaf 16 jaar)
  • BIJZONDERHEDEN
  • korting indien geen skipas: 155-185 euro (afh. van periode)
  • borg: ca. 1.500 euro
  • bed- en badlinnen: ca. 14,50 euro per set (optioneel)
  • eindschoonmaak: zelf doen of afkopen (140 euro)
  • parkeren: gratis bij het chalet
  • huisdieren niet toegestaan
  • roken is niet toegestaan in dit chalet
  • huur kinderbed: 25 euro per week
  • huur kinderstoel: 15 euro per week
  • let op: 17/12 - 23/12 = 6 nachten (za-vr)
  • let op: 30/12 - 07/01 = 8 nachten (vr-za)
  • kinderen t/m 2 jaar reizen gratis mee
  • skipaskortingen kinderen: zie tabblad Extra's
  • bij te boeken extra's (materiaalhuur, verzekeringen e.d.) zie tabblad Extra's
  •  
    Kies direct uw bestemming

     Morzine
     
    Zoekcriteria (alle optioneel)


    Land
    Frankrijk (wis)


    Skigebied
    Les Portes du Soleil (wis)


    Dorp
    Morzine (wis)


    Type Accommodatie
    Chalet (10)

    Chalet/Appartement (11)


    Verzorging
    Logies (11)


    Vanafprijs (incl skipas)
    max 300 euro pp (4)

    max 500 euro pp (10)

    max 750 euro pp (10)


    Afstand tot Utrecht
    max 1100 km (11)


    Afstand tot Skilift
    aan de piste/bij skilift (2)

    max 100 meter (2)

    max 300 meter (4)

    max 750 meter (9)


    Afstand tot Centrum
    max 100 meter (1)

    max 300 meter (2)

    max 750 meter (6)


    Après ski
    gezellig (11)


    Aantal km piste
    min 300 km (11)

    min 200 km (11)

    min 100 km (11)


    Hoogte skigebied
    min 2000 meter (11)

    min 1500 meter (11)


    Summit travel b.v.
    tel 010 - 279 96 32
    info@summittravel.nl