|
Wintersport in Les Chalets de Wengen
In Les Coches zijn recentelijk (2007) 3 sfeervolle chalets gebouwd met in totaal 115 appartementen: Les Chalets de Wengen. De in traditionele stijl gebouwde chalets hebben 4 tot 6 verdiepingen en beschikken over liften. De chalets liggen aan het begin van het dorp op 300 m van het centrum en op 400 m van de skiliften en skischool.
U kunt gebruik maken van de lounge met open haard, het binnenzwembad met whirlpool, stoombad en een sauna (tegen betaling, 1 sessie gratis per appartement per week). Wifi is beschikbaar bij de receptie.
Alle appartementen beschikken over een badkamer met bad of douche en toilet, keuken met o.a. magnetron, kookplaten en vaatwasser, tv, telefoon en balkon. Er zijn altijd 2 slaapplaatsen in de woonkamer. U verblijft hier op basis van Logies.
Summit Travel biedt u de keuze uit de volgende typen appartementen:
- 2-kmr max. 4 pers: 1 slpkmr, 1 badkmr (33m2)
- 2-kmr max. 6 pers: 1 slpkmr, 1 mezz/slpnis, 2 badkmrs (46m2)
- 3-kmr max. 6 pers: 2 slpkmrs, 2 badkmrs (55m2)
- 3-kmr max. 8 pers: 2 slpkmrs, 1 mezz/slpnis, 2 badkmrs (65m2)
Les Coches
Het gemoedelijke Les Coches (1450 meter) is een kleine wintersportplaats in het skigebied van La Plagne (220 km piste), vlakbij de kabelbaan Vanoise Express. Deze lift verbindt de skigebieden van La Plagne en Les Arcs waardoor het grote Paradiski gebied is ontstaan (420 km piste). Vanuit Les Coches kunt u dit fraaie skigebied dus uitstekend verkennen!
Het dorp is klein maar beschikt over voldoende faciliteiten om een prima wintersportvakantie te hebben! Zo zijn er restaurants, bars en terrasjes, winkels, een supermarkt en uiteraard is er een skischool.
Uw basis-skipas is geschikt voor het gebied van La Plagne (220 km piste) en optioneel uit te breiden voor Paradiski.
Paradiski
In één klap in de top 3 terecht komen van 's werelds grootste skigebieden, dat kan alleen maar in Frankrijk. De Vanoise Express is er de oorzaak van, deze kabelbaan van 2 km heeft de skigebieden van La Plagne en Les Arcs in december 2003 met elkaar verbonden. Er kunnen maar liefst 200 personen tegelijk vervoerd worden en de "overtocht" duurt ca. 4 minuten.
Door deze verbinding is een schitterend nieuw skiparadijs ontstaan met maar liefst 420 km piste en 162 liften: Paradiski. U kunt kiezen voor een skipas voor het hele skigebied of enkel voor de afzonderlijke skigebieden van Les Arcs of La Plagne. Summit Travel heeft accommodaties in beide gebieden.
Enkele Paradiski feiten op een rijtje:
- Hoogte: 1250-3250m. Veel sneeuwkanonnen
- Skipas: geldig voor Paradiski of deelgebied
- Pistes: 420 km: 160 km Blauw, 165 km Rood, 95 km Zwart
- Uitstekend voor alle niveaus skiërs
- Snowboard: meerdere funparks en halfpipes
- Langlaufen: 200 km aan loipes
- Liften: 162: 65 stoeltjes, 80 sleep, 17 cabines/gondels
- Overige wintersporten: o.a. snowscooter, schaatsen, hondenslede, bobsleebaan
| > SKIPASUITBREIDINGEN |
| > MATERIAALHUUR |
| > SKI- EN SNOWBOARDLESSEN |
| > VERVOER |
| > VERZEKERINGEN |
SKIPASUITBREIDINGEN (naar boven) | |
Prijzen per persoon 2010/2011:
|
Toeslag op 6-daagse skipas La Plagne volw.:
|
18/12 - 22/04 |
| 7-daagse skipas La Plagne |
€ 32 |
| 8-daagse skipas La Plagne |
€ 63 |
| met 1 dag Paradiski |
€ 18 |
| 6-daagse skipas Paradiski |
€ 37 |
| 7-daagse skipas Paradiski |
€ 74 |
| 8-daagse skipas Paradiski |
€ 112 |
| 6-daagse familieskipas * Paradiski |
€ 53 |
|
Korting op 6-daagse skipas La Plagne:
|
18/12 - 22/04 |
| geen skipas of 0 t/m 5 jaar |
€ 180 |
| 6 t/m 13 jaar |
€ 47 |
| 65 t/m 71 jaar |
€ 47 |
|
MATERIAALHUUR (naar boven) | |
Voor uw skireis stelt Summit Travel u in de gelegenheid om uw materiaal via ons te huren. Wij adviseren u dit van tevoren bij ons te regelen omdat u dan altijd (!) goedkoper uit bent. De kortingen lopen op van 10% tot soms wel 50% t.o.v. de lokale prijzen! In Frankrijk werken we samen met Intersport. Voor seizoen 2010/11 gelden de volgende prijzen voor 6/7 dagen:
| Prijzen in € |
Complete set |
Geen schoenen |
| EXPERT |
109 |
89 |
| PREMIUM |
95 |
79 |
| CLASSIC |
75 |
59 |
| JUNIOR (7 t/m 11 jaar) |
49 |
39 |
| KIDS (t/m 6 jaar) |
39 |
33 |
| SNOWBOARD VOLWASSENEN |
95 |
79 |
| SNOWBOARD JUNIOR (t/m 11 jaar) |
65 |
55 |
| HELM |
15 |
|
- Expert: professioneel materiaal voor de veeleisende skiër - Premium: uitstekend materiaal voor de ervaren skiër - Classic: comfortabel materiaal om snel progressie te boeken
Veranderen van categorie is ter plaatse nog mogelijk tegen bijbetaling, onder voorbehoud van beschikbaarheid. Let wel: dit zijn prijzen voor de huur van 6 of 7 dagen. Verlenging en kortere periodes zijn mogelijk. Verder wordt u altijd in de gelegenheid gesteld om uw gehuurde ski's of snowboards kosteloos om te ruilen tijdens uw vakantie indien nodig. Voor informatie met betrekking tot tarieven voor langlauf-ski's, bigfoots, sneeuwschoenen, ski-boards, etc. kunt u bij Summit Travel terecht. Summit Travel kan niet aansprakelijk worden gesteld voor artikelen en diensten die in het buitenland worden geleverd. Advies: sluit ter plekke bij de verhuurder een verzekering voor diefstal en beschadiging af! |
SKI- EN SNOWBOARDLESSEN (naar boven) | |
Op aanvraag |
VERVOER (naar boven) | |
BUS
De royal class bussen van Direct Liner rijden van 17 december 2010 t/m 18 maart 2011 naar de Franse Alpen. U vertrekt op vrijdag in de namiddag of in de vroege avond en zal op zaterdagochtend op uw bestemming (Landry treinstation, transfer naar Les Coches niet inbegrepen) aankomen. Op zaterdagavond vertrekken de pendels weer van Frankrijk naar Nederland, zodat u op zondag in de middag weer thuis bent. NB In de periode 17/12-15/1 gelden gewijzigde reisdagen, zie prijstabel.
De opstapplaatsen:
-
Amsterdam (Stadionplein, ca 15.45 uur)
-
Utrecht (P+R Muziektheater Leidsche Rijn langs A2, ca 17.00 uur)
-
Eindhoven (P Zwembad de Tongelreep Antoon Coolenlaan, ca 19.00 uur)
-
Maastricht (NS Station, ca 20.45 uur)
-
Luik (Station Guillemins, ca 21.15 uur)
Genoemde opstapplaatsen en opstaptijden zijn onder voorbehoud van wijzigingen. Kijk altijd op uw reisbescheiden naar de juiste opstaptijd en opstapplaats!
Prijzen per persoon 2010/2011:
|
Vertrekdatum:
|
Prijs retour*:
|
| 17 dec ** |
€ 143 |
| 8 ***, 14, 21, 28 januari, 4, 11 februari |
€ 134 |
| 18 februari |
€ 169 |
| 25 februari, 4, 11, 18 maart |
€ 134 |
* onder voorbehoud van brandstoftoeslagen. ** terugreis 26/12, terug in NL op 27/12 *** heenreis zat. 8 jan, terugreis zat. 15 jan
VLIEGTUIG Summit Travel kan voor u een vliegticket boeken. De prijs van het vliegticket bedraagt het op dat moment geldende internettarief van de luchtvaartmaatschappij, verhoogd met een toeslag voor administratiekosten van 20 euro per persoon.
|
VERZEKERINGEN (naar boven) | |
Summit Travel biedt u in samenwerking met Europeesche Verzekeringen een reis- en een annuleringsverzekering aan. Voor alle verzekeringen gelden de polisvoorwaarden van de Europeesche die wij u op verzoek kunnen toesturen.
De reisverzekering die wij u aanbevelen heeft een basisdekking binnen Europa inclusief geneeskundige kosten, bagage (max. € 3.000), ongevallen- en wintersportdekking. De premie hiervoor bedraagt € 2,60 per persoon per dag. Eventuele uitbreidingsmogelijkheden op deze reisverzekering: - Extra sportuitrusting (max. € 2.500), premie € 0,50 p.p.p.d. - Topdekking (bijv. bagage max. € 5.000), premie € 0,50 p.p.p.d.
Een annuleringsverzekering dient binnen een week na boeking te zijn afgesloten, daarna is dit alleen nog mogelijk onder gewijzigde polisvoorwaarden. De annuleringsverzekering vergoedt de annuleringskosten in het geval dat de reis niet kan doorgaan of, in het geval van een onderbroken vakantie, de niet genoten reisdagen. De premie bedraagt 5,91% van de totale reissom. Bij een garantie-annuleringsverzekering wordt de gehele vakantie vergoed in het geval van voortijdige terugkeer. De premie bedraagt 6,45% van de totale reissom.
Per polis wordt een bedrag van € 3,50 in rekening gebracht. Dit bedrag wordt u slechts eenmaal in rekening gebracht als u een reis- en annuleringsverzekering tegelijkertijd afsluit.
Indien u liever het hele jaar door verzekerd wilt zijn bieden wij u de doorlopende reis- en/of annuleringsverzekering van de Europeesche aan. We sturen u graag een vrijblijvende offerte toe o.b.v. uw gezinssamenstelling en uitbreidingswensen. |
Les Chalets de Wengen reserveren? Klik op de betreffende prijs! |
[] [] [] [] []
| Aankomst |
18-dec |
26-dec |
| 2-kmr (4 pers) met 2 pers |
681 |
823 |
| 2-kmr (4 pers) met 3 pers |
543 |
638 |
| 2-kmr (4 pers) met 4 pers |
475 |
546 |
| 2-kmr (6 pers) met 4 pers |
491 |
568 |
| 2-kmr (6 pers) met 5 pers |
446 |
508 |
| 2-kmr (6 pers) met 6 pers |
417 |
468 |
| 3-kmr (6 pers) met 4 pers |
520 |
607 |
| 3-kmr (6 pers) met 5 pers |
469 |
539 |
| 3-kmr (6 pers) met 6 pers |
436 |
494 |
| 3-kmr (8 pers) met 6 pers |
473 |
543 |
| 3-kmr (8 pers) met 7 pers |
443 |
499 |
| 3-kmr (8 pers) met 8 pers |
422 |
475 |
|
groen = beschikbaar (onder voorbehoud)
rood = niet beschikbaar
blauw = op aanvraag (informeert u vrijblijvend bij ons)
Prijs in euro's p.p. per week, onder voorbehoud van typfouten en wijzigingen.
|
|
|
7 nachten logies
6-daagse skipas La Plagne (220 km piste)
op basis van eigen vervoer
|
|
reserveringskosten: 15 euro per boeking
bijdrage Calamiteitenfonds: 2,50 euro per 9 deelnemers
toeristenbelasting: (ter plekke) ca. 1,50 euro p.p. per nacht
|
|
toeslag voor 1 dag Paradiski: 18 euro p.p.
toeslag 6-daagse skipas Paradiski: 37 euro p.p.
korting indien geen skipas: 135-180 euro (afh. van periode)
borg: 300 euro per appartement
bed- en 1 set badlinnen: inbegrepen
toegang tot zwembad: inbegrepen
1 sessie voor sauna of stoombad per appartement per week inbegrepen
overdekt parkeren: 49 euro per auto per week
huisdier toegestaan: 44 euro per week
eindschoonmaak: zelf doen of afkopen (55-85 euro)
huur kinderbed/-stoel: gratis (op aanvraag)
let op: 18/12 - 26/12 = 8 nachten (za-zo)
let op: 9/1 - 15/1 = 6 nachten (zo-za)
kinderen t/m 2 jaar reizen gratis mee
skipaskortingen kinderen: zie tabblad Extra's
bij te boeken extra's (materiaalhuur, verzekeringen e.d.) zie tabblad Extra's
|
|