Bel ons op 010 279 96 32
Summit Travel B.V.
Oostplein 420
3061 CH Rotterdam
Op ca. 900 meter van het centrum van Arosa vind je het familievriendelijke Sunstar Hotel Arosa. De dichtstbijzijnde skiliften de Tschuggen Ost en Weisshorn bahn, bevinden zich eveneens op ca. 900 meter afstand van het hotel.
Dit 4-sterrenhotel is van alle gemakken voorzien, zo is er o.a. een lobby met openhaard, lift, skiberging met schoendroger, bar, restaurant en gratis Wi-Fi verbinding. Parkeren kan tegen betaling en voor elektrische auto's zijn er laadpalen aanwezig (beperkt beschikbaar). Voor ontspanning kan je terecht in de wellness (600m2) van het hotel. Hier vind je o.a. een zwembad, stoombad, Finse sauna, infraroodcabine en ontspanningsruimte. Tegen betaling kan je verschillende massages bijboeken. Voor de fanatieke sporters is er ook een fitnessruimte aanwezig (50m2).
Daarnaast is er een overdekt funpark met o.a. een baby- en peuterruimte, ballenbak, springkasteel, trampoline en klimmuur. Maar ook is er genoeg te doen voor de oudere kinderen en volwassenen, zoals een Ninja Warrior Parkour (jaja!), airhockey of tafelvoetbal. Ook beschikt het hotel over een bowlingbaan. Al met al, genoeg te doen voor de hele familie!
De comfortabele kamers van Sunstar Hotel Arosa zijn voorzien van een TV, telefoon, kluis, minibar en waterkoker. De badkamers zijn voorzien van een bad of douche, föhn en toilet. Ook zijn er badjassen te leen en badslippers te koop. Summit Travel biedt de volgende kamertypes aan: 2-persoonskamer (ca. 24m2), 2-persoonskamer Nova (ca. 24m2) en de 2/3/4-persoonskamer (ca. 30m2). De 3e en 4e persoon slapen op een bedbank. De 2-persoonskamer Nova en 2/3/4-persoonskamer hebben een balkon.
Het verblijf is op basis van logies en ontbijt. Het diner kan optioneel bijgeboekt worden.