Les Houches is een leuk Frans dorpje met een gezellige hoofdstraat. Het dorp ligt direct aan het begin van het dal, op zo'n 6 kilometer van het bruisende Chamonix vandaan. Les Houches is een charmant dorp met voornamelijk laagbouw. Er zijn supermarkten, winkels, restaurants en enkele barretjes te vinden. Het is een erg geliefde bestemming voor families met kinderen door de redelijke prijzen en vele kindervoorzieningen.
Highlights Les Houches:
Chamonix Mont Blanc (172 pistekilometers)
Familiebestemming
Laag prijsniveau
Prachtig uitzicht op het dal van Chamonix en de Aiguille du Midi
Leuke rodelbaan
Ligging en pistes Les Houches ligt in het Chamonix-Mont-Blanc gebied. Dat bestaat uit meerdere deelgebieden. Namelijk Grand Montets, Brévent-Flégère en Les Houches. Die zitten allemaal bij jouw skipas inbegrepen. Het eigen skigebied van Les Houches beschikt over 55 kilometer aan pistes, evenredig verdeeld over blauwe en rode afdalingen. Je vindt hier een aantal skischolen en crèches voor de allerkleinsten. Bovenaan de pistes heb je een geweldig uitzicht over het gehele dal van Chamonix en op de Aiguille du Midi. De panorama's hier zijn adembenemend en nodigen uit om buitengewone plekken te ontdekken.
Iets verder weg van jouw accommodatie liggen Grands Montets en Brévent-Flégère. Beide gebieden hebben wel iets meer zwarte pistes dan Les Houches, maar nog steeds genoeg rode en blauwe pistes om daar een dag met de familie naartoe te gaan. Grands Montets van de 29 pistekilometers namelijk 6 kilometer blauw, 9 kilometer rood en 14 kilometer zwart. Ook Brévent-Flégère heeft voor ieder wat wils. Daar geniet je van 56 kilometer aan pistes. Waarvan 11 kilometer blauw, 25 kilometer rood en 20 kilometer zwart. Met jouw skipas krijg je kortom drie skigebieden met voor ieder wat wils!
Skipas uitbreiden naar de "Mont Blanc unlimited" De skipas kan uitgebreid worden tot de “Mont Blanc unlimited” (617 pistekilometers) waarbij je dan ook in het Franse Evasion Mont Blanc, het Italiaanse Courmayeur, en zelfs in het Zwitserse Crans-Montana kunt skiën. Naast het uitbreiden van de pistekilometers heeft deze skipas nog meer voordelen. Zo mag je gratis naar het de ijsbaan en de 4D-Cinema bij de skilift Aiguille di Midi.
Naast de pistes Ook naast de pistes is er volop sneeuwpret in Les Houches. Zo kun er rodelen en een hondensledetocht maken. Neem ook je schaatsen mee voor de twee ijsbanen van een dorp: een overdekte en een in de buitenlucht. Tot slot kunnen volwassenen helemaal tot rust komen in het wellnesscentrum. Het enige wat je hier niet zult vinden is après-ski. In plaats daarvan worden er regelmatig fakkeltochten georganiseerd. De overige avonden blijft het rustig in Les Houches.
Les Houches: slechts 977 kilometer vanaf Utrecht Dankzij de ligging aan het begin van het dal en op minder dan 1.000 kilometer vanaf Utrecht is Les Houches ideaal aan te rijden voor Nederlanders en Belgen. Het laatste stukje vanaf de snelweg is bovendien slechts 11 kilometer lang. Voor wie toch met het vliegtuig wil raden wij aan te landen op Genève. Vanaf die luchthaven is het nog 93 kilometer naar Les Houches.
Chamonix Mont Blanc
Chamonix Mont Blanc is een Franse skigebied aan de voet van de Mont Blanc. Het biedt 172 pistekilometers voor ieder niveau. Mocht dat nog niet genoeg zijn, dan kun je via ons upgraden naar de Mont Blanc Unlimited skipas ter waarde van maar liefst 617 pistekilometers. Daarmee krijg je toegang tot Chamonix Mont Blanc en Evasion Mont Blanc in Frankrijk, Courmayeur in Italië en Crans-Montana in Zwitserland.
Wij hebben 2 accommodaties die aan uw zoekcriteria (Frankrijk - Chamonix Mont Blanc - Les Houches) voldoen. De arrangementen hebben een vanafprijs, variërend van € 548 tot € 549. Deze prijzen zijn per persoon, op basis van eigen vervoer en inclusief skipas.
gemiddeld beoordeeld met een 9.0 op basis van 1 stem.